Kargom ne zaman ulaşır?

butikmerveaksoy.com'da sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-2 iş günü** , diğer illerimiz için ise 4-6 iş günü **olarak belirtilmiştir.

*
(Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

Kargo Ücretiniz Ne kadar?

Sitemizden vermiş olduğunuz kredi kartı ödemeli siparişlerinizde Kargo ücreti 8₺ kapıda ödeme olarak verdiğiniz siparişlerde ise Kargo ücreti 13₺ dir.


Hangi Kargo Firması İle Gönderim Yapıyorsunuz?

• Siparişleriniz anlaşmalı olarak yurtiçi kargo ile gönderilmektedir.


Siparişim nezaman kargoya verilir?

• Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilmektedir, teslimat süresi 1-3 iş günüdür( bu süre resmî tatil ve bayram gibi özel günlerde değişiklik gösterebilir)Siparişimde Değişiklik Yapabilir miyim?

• Ürünlerimizde para iadesi yoktur, 7 gün içinde değişim süremiz vardır, ürünü teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde siparişinizin faturası ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir(faturasız ürün değişimi yapılmamaktadır)

• Değişim Kargo ücretleri alıcıya aittir ve 478062005 anlaşmalı firma kodumuzla değişim ürünlerinizi gönderebilirsiniz firmamızın adresini yazmanıza gerek yoktur bu kodu yurtiçi kargosuna vermeniz yeterlidir

• Etiketi kopmuş ,kullanılmış,deforme olmuş(tüylenme,esneme,dikiş patlaması vb.)parfüm sıkılmış ürünlerin değişimi yapılamamaktadır. Kampanyalı özel fiyatlar ketogorisindeki ürünlerimizde değişimimiz yoktur.Kemer ve aksesuarlarda değişim yoktur. Değişim yapılacak ürün bulunmadığı taktirde tarafınıza 1 yıllık hediye çeki tanımlanmaktadır