Biz Kimiz ?

Giyim dünyasında yıllardır taşıdığımız öncü misyonumuzla, perakende sektörünün kalbinde özgün bir adım atıyoruz. Butik Merve Aksoy olarak, kaliteli hizmet anlayışımızı sadece fiziksel mağazalarımızla değil, aynı zamanda dijital platformumuzla da buluşturarak, giyim tutkunlarını en şık ve trend seçeneklerle buluşturduk.

Bizim Temelimiz  Müşteri Memnuniyeti

Kuruluşumuzdan bu güne, "Mutlu Müşteri" ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz. Butik Merve Aksoy olarak, her adımda %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor, bu değeri başarımızın en büyük dayanağı olarak görüyoruz. Binlerce sosyal medya takipçimizin sevgisi ve güveni, bize ilham veriyor ve her gün değişen moda akımlarını eşsiz fikirlerle bir araya getirerek e-ticarette fark yaratıyoruz.

Güvenli Alışveriş Deneyimi

Butik Merve Aksoy olarak, güvenliğinizi ön planda tutuyoruz. SSL sertifikası ile 128 bit şifreleme teknolojisi kullanarak veri iletiminizin güvenliğini sağlıyoruz. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi sırasında kullanılır ve hiçbir şekilde veri tabanında saklanmaz. Alışverişlerinizde 3D Secure özelliğiyle ek bir koruma sağlarken, size Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve 12 Taksit gibi avantajları bir arada sunuyoruz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR